Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої, джерельної води, яку треба берегти, цінувати, любити, і тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан, – океан почуттів, емоцій та вражень…

Кожна дитина потребує опіки й уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки дорослих.

Сьогодні 20 листопада 2020року  відзначається День дитини.  У  цей день 1989 року було прийнято перший в історії документ, який об’єднав майже всі країни світу – Конвенція про права дитини. Україна ратифікувала зазначену Конвенцію у вересні 1991 року.

Кожна дитина з народження має свої права, а підростаючи, повинна мати більше можливостей брати участь у житті суспільства, готуватися до самостійного життя, користуватися правами свободи думки і слова.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, доброго здоров’я, веселих друзів і казкових подій .

Любімо наших дітей, адже діти – це наше життя, завжди радість, посмішки і любов… Ми віримо у те, що наші спільні дії зможуть допомогти діткам будувати майбутнє, а ми маємо зробити все можливе аби в повній мірі забезпечити їх права та захист.

Шановні батьки, бережіть, любіть, цінуйте своїх діточок, даруйте їм все своє тепло, любов та доброту, адже діти – це наш найцінніший скарб, який ми, дорослі, маємо берегти!!!

Зі святом!!!