Як враження від театру починається з вішалки так і перше враження про медичний заклад складається з зустрічі із працівниками реєстратури. Адже це перші люди, які зустрічають пацієнта «на порозі» лікувального закладу та надають всю необхідну йому інформацію, направляють, записують до лікаря, пояснюють як пройти, допомагають у всьому.

Є гарне прислів’я: «Існує тільки один спосіб гарно робити свою роботу – полюбити її». Ця фраза як найкраще характеризує реєстраторів сімейної амбулаторії №1 – Тетяну Кириєнко та Ларису Коршун. Вони завжди доброзичливі до пацієнтів, ввічливі, привітні, усміхнені. З такої зустрічі пацієнтам завжди звичайно приємніше починати обстеження або лікування.

Дякуємо вам, наші реєстратори, за плідну працю, людське відношення та культурне спілкування і зичимо міцного здоров’я, успіхів у житті та професійному розвитку!