Сьогодні, в період карантину, домашнього дистанційного навчання та обмеження перебування в місцях активного відпочинку, особливо дітям важко вивільнювати свою енергію, вони мало рухаються і взагалі їх активність значно зменшена. Саме тому важливо більше часу (за можливістю) проводити на свіжому повітрі, тим паче на дворі справжня зима, погода саме для активної та корисної прогулянки. Тому сьогодні поговоримо про користь прогулянок для дітей)))

Користь ігор на вулиці важлива як з точки зору нормального фізичного розвитку, так і як джерело веселощів і гарного настрою. Ігри, які передбачають активну рухову діяльність, необхідні для розвитку сили і витривалості, кмітливості, спритності, винахідливості, терпіння, прагнення до перемоги і творчого мислення. Адже під час ігор немає часу нудьгувати, постійно потрібно бути залученим у процес і стежити за ходом гри. Такі забави вимагають рухових зусиль, що сприяє розвитку фізичних параметрів дитини.

Перевагою ігор на свіжому повітрі є їх творчий і змагальний характер. Ігри вимагають від дітей вміння взаємодіяти в команді і підлаштовуватися під мінливі умови. Таким чином, в дитині з дитинства закладається уміння взаємодіяти в колективі.

Активні ігри на свіжому повітрі нарівні з розвиваючими іграми сприяють стимуляції розумового розвитку.

Важливо також підбирати ігри для дітей відповідно до їх віку, адже малюк повинен прагнути розвиватися, а завдання дорослих – допомогти в цьому. Необхідно також чергувати рухливі ігри з більш спокійними.