КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» перейшов до наступного кроку розвитку. У березні 2018 року центр почав працювати з електронною системою «Поліклініка без черг», це були наші перші кроки до майбутніх кращих змін, на які всі давно чекали. Як усе нове, напочатку сприймалося хвилююче, але ми продовжували працювати і навчатися разом далі. Ми перейшли від тільки паперової роботи до сучасного підходу до роботи, за допомогою комп’ютера та відповідних програм. Населенню Корабельного району дуже сподобався новий підхід до медичного обслуговування, значно зменшились черги, пацієнти змогли самостійно вирішувати коли і до якого лікаря їм звертатися, записавшись з дому, подзвонивши до реєстратури або зайшовши на сайт, на зручний час. Відтепер відпала необхідність рано зранку приходити та займати чергу, таким чином пацієнт може сам планувати свій час як йому зручно. Лікарям також стало легше працювати, вони можуть заздалегіть проглянути хто і о котрій годині прийде, коли є вільний час (немає запису), у який лікар може попрацювати з документацією.

Так, спочатку було дуже важко, адже електронне ведення прийому та запису треба було опанувати, але усі задіяні у цьому процесі медичні працівники чудово з цим впорались і вже у квітні лікарі почали заключати декларації з населенням Корабельного району і не тільки. Цей етап був дуже напружений, адже у Корабельному районі проживає 62 399 осіб, а працює 24 сімейних лікаря та 7 педіатрів.

Таким чином, станом на 17.01.2019 року лікарі центру заключили 40 857 декларацій, що складає 65%. Також за цей час була закуплена нова необхідна комп’ютерна техніка: комп’ютери, принтери, термопринтери для друку талонів.

15 серпня 2018 року центр змінив форму власності відповідно до вимог медичної реформи і перетворився з комунального закладу у комунальне некомерційне підприємство. Цей шлях також був довгий і тернистий, але керівництво закладу разом з дружнім колективом подолали і цей крок і вже 27.09.2018 року ми отримали ліцензію на медичну практику як новостворене підприємство.

Всі ці дії були необхідні для того, щоб центр зміг коректно і правильно увійти до нової медичної реформи країни та підписати договір з Національною службою здоров’я України, що нам і вдалося – 16 січня 2019 року ми підписали контракт, який внесе позитивні зміни до медичної галузі, покращить якість життя лікарів та підвищить якість обслуговування пацієнтів, адже якісне сучасне медичне обслуговування є запорукою міцного фізичного та психічного здоров’я як пацієнтів так і лікарів!