В КЗ «ЦПМСД №7» продовжується кампанія підписання декларацій між пацієнтами та лікарями первинної ланки (сімейними лікарями та педіатрами).

Станом на 22.07.2018 року вже більше 33% мешканців Корабельного району уклали декларації з лікарями центру.

Сьогодні, 23.07.2018р., відбулася зустріч головного лікаря КЗ «ЦПМСД №7» Власової О.М. із співробітниками міської лікарні №5. Працівники лікарні є також мешканцями Корабельного району, які мають можливість заключити декларації з лікарями центру. На зустрічі були детально роз’яснені покрокові дії пацієнтів з підписання декларацій.

Головний лікар запросила всіх присутніх та членів їх родин до підписання декларацій з лікарями, що надають первинну медичну допомогу.