В цей день, 4 квітня 2013 року було створено наш центр, сьогодні нам виповнилося 7 років! За цей час багато чого змінилося та відбулося, ми як новонароджена дитина росли, формувалися, розвивалися, змінювались та ставали сильнішими). З комунального закладу ми стали комунальним некомерційним підприємством, зробили крок у медичну реформу, заключили контракт з НСЗУ, та з надією у краще пішли вперед, до нових звершень, нових знань, підвищили свій рівень у всьому – в першу чергу у наданні первинної допомоги, покращили оснащення амбулаторій, робимо ремонти, щоб всім, і працівникам і відвідувачам було комфортно, підвищуємо свої знання у медицині та адмініструванні, постійно навчаючись. Нам ще багато чого треба зробити і ми маємо ціль – вперед, до нових досягнень!!!

Майже 50 000 мешканців заключили декларації з нашими лікарями, в центрі працює 142 штатних працівника – 36 лікарів, 58 осіб середнього медперсоналу, 9 осіб молодшого медперсоналу, 39 інших працівників. Всі ми команда, єдина родина, яка завдяки своїй плідній праці забезпечує безперервну життєдіяльність центру!

Нажаль, у зв’язку з карантином, цього року ми не святкуємо всім колективом, але подумки ми всі єдині, і віримо у краще майбутнє!

Тому ми хочемо сказати «Дякуємо!» кожному співробітнику за чесну працю, за любов до своєї справи та якісне виконання своїх професійних обов’язків!!!

Зі святом вас, з днем народження всіх нас! Здоров’я всім, добра, посмішок, сонячних днів, ладу у сім’ях, добробуту та здійснення бажань!!!