Дуже приємно, коли робота в колективі злагоджена, існує взаєморозуміння, коли працівники з посмішкою приходять на роботу, з натхненням працюють і так само з посмішкою закінчують свій робочий день. В роботі нашого центру ми намагаємось зробити все, щоб саме такими і були робочі дні наших медичних робітників та колективу в цілому.

Яскравим прикладом натхненної та відповідальної праці є сімейний лікар СА №1 Нестерюк Олена Павлівна та медична сестра Лебедич Дар’я Володимирівна, які ведуть прийом у кабінеті №1.

Олена Павлівна працює у нашому колективі більше 2 років, і за таких відносно короткий строк роботи вже завоювала повагу та любов не тільки пацієнтів, але й персоналу. Вона, в парі з молодою та активною, жадаючою нових знань та новинок в роботі, медичною сестрою, завжди ввічливо та високопрофесійно надають допомогу пацієнтам, проводять повний огляд та обстеження, надають консультації пацієнтам та роблять усе, що мають робити медичні працівники для збереження здоров’я своїх пацієнтів.

Гарні відгуки про цю сімейну практику ми чуємо постійно, в розмові з пацієнтами, по телефону, а тепер ще й читаємо в новозапроваджених анкетах.

Цитуємо анонімного пацієнта: «Був на прийомі у сімейного лікаря (жінки) в сімейній амбулаторії №1, кабінет №1. Мені дуже сподобалось обслуговування мене як пацієнта. Лікар дуже приємна, все доступно мені пояснила, медсестра зробила кардіограму. Тут же в мене навіть взяли швидкі аналізи на СНІД та гепатит. Аналізи безкоштовні. Лікар та медсестра були дуже ввічливі зі мною. Медицина дуже виросла»

Станом на сьогодні, з лікарем ЗПСМ Нестерюк Оленою Павлівною заключили декларації 1990 мешканців.

Дуже дякуємо пацієнтам за теплі відгуки і пишаємось вами, Олена Павлівна та Дар’я Володимирівна! Так тримати!!!